Президія

Склад президії Львівської обласної ради  VII скликання

 

Керівництво обласної ради

Ганущин Олександр Олександрович –  голова обласної ради.

Білоус Андрій Васильович – перший заступник голови обласної ради.

Гірняк Володимир Олегович – заступник голови обласної ради.

 

Голови постійних комісій

Домчак Олег Ігорович – голова постійної комісії  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.

Саган Володимир Степанович –голова постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури.

Дзюдзь Михайло Семенович – голова постійної комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем.

Гичка Михайло Михайлович –  голова постійної комісії з питань  охорони здоров’я, материнства, соціального захисту,  молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

Візняк Юрій  Ярославович – голова постійної комісії  з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації.

                                            – голова постійної комісії з  питань екології, природних ресурсів та рекреації.

Гагалюк Богдан Миколайович – голова постійної комісіїз питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики.

Сидорович Михайло Васильович – голова постійної комісії з питань  паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв'язку.

Вервега Тарас Васильович – голова постійної комісії  з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв’язків з українцями за кордоном.

Кізима Роман Михайлович
– голова постійної комісії   з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики.

Комарницький Ігор Михайлович  – голова постійної комісії з питань комунального майна та приватизації.

Вантух Володимир Петрович – голова постійної комісії з питань  освіти і науки.


Уповноважені представники фракцій

Кеньо Катерина Іванівна – голова фракції партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Свистун Інна Василівна – голова фракції  партії "Об'єднання "Самопоміч".

Панькевич Олег Ігорович – голова фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Гудима Юрій  Іванович –  голова  фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".

Дорош Уляна Миколаївна  голова фракції  партії "Громадянська позиція".

Буба Євген Іванович – голова  фракції Радикальної партії Олега Ляшка.

Жукровський Петро Степанович  – голова фракції  партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП".

Ковч Андрій Володимирович уповноважений представник фракції партії "Громадський рух "Народний контроль".

Ковальчук Ігор Васильович уповноважений представник фракції партії  "Народний  Рух України".

Нискогуз Михайло Юрійович - голова депутатської групи "Міжфракційне об'єднання бійців АТО у Львівській області".

Марунчак Петро Мирославович - координатор депутатської групи "Об'єднання волонтерів та учасників АТО".