Постійні депутатські комісії

Склад постійних комісій Львівської обласної ради VII скликання

 

Комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку:

  • Домчак О. І. – голова комісії
  • Собко І. М. – заступник голови комісії
  • Андрусишин О. Я.
  • Касян С. В.
  • Кирилич В. І.
  • Лісна М. М.
  • Масний В. Д.
  • Панькевич О. І.
  • Ременяк В. В.
  • Сич Г. І.
  • Чебаненко О.І.
  • Шайдулліна О. В.
  • Шведа В. Б.

Комісія з питань  дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури:

  • Саган В. С. - голова комісії
  • Жукровський П. С. - заступник голови комісії
  • Устименко В. В. - секретар комісії
  • Баран В. С.
  • Демчина Р. І.
  • Дума А. Р.
  • Письменна Т. О.
  • Задорожний М. Л.
  • Ковалик М. І.
  • Кужидло В. М.
  • Пазин Д. І.
  • Рак С. О.
  • Тягнибок А. Я.

 

Комісія з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем:

  • Дзюдзь М. С. - голова комісії
  • Голуб Ю. В. - заступник голови комісії
  • Дорош У. М. - секретар комісії
  • Ільків І. П.
  • Тенюх І. Й.
  • Ткачик В. П.

 

Комісія з  питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту,  молодіжної політики, фізичної культури та спорту:

  • Гичка М. М. - голова комісії
  • Ковальчук І. В. - заступник голови комісії
  • Савчин В. С. - секретар комісії
  • Лабай І. М.
  • Нискогуз М. Ю.
  • Овсянецький Я. О.
  • Огоновський Ю. Я.
  • Цибуля Л. Й.
  • Шаваров Ю. І.

 

Комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації:

  • Візняк Ю. Я. - голова комісії
  • Сидорович Ю. Я. - заступник голови комісії
  • Бей Т. Б. - секретар комісії
  • Бабінська М. Р.
  • Сафінська О. О.

 

Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації:

  • Гудима Ю. І. - голова комісії
  • Білас В. О. - заступник голови комісії
  • Балицький О. М.
  • Буба Є. І.
  • Дейнека А. М.
  • Прокопів А. І.
  • Чад А. С.

 

Комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики:

  • Гагалюк Б. М. - голова комісії
  • Титикало М. Ф. - заступник голови комісії
  • Пакіж С. П. - секретар комісії
  • Грабінський І. М.
  • Ковалів М. І.
  • Кошик П. І.
  • Нестор Ю. Б.

 

Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв'язку:

  • Сидорович М. В. - голова комісії

 

Комісія з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв'язків з українцями за кордоном:

  • Вервега Т. В. - голова комісії
  • Марунчак П. М. - секретар комісії

 

Комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики:

  • Ковч А. В.- голова комісії
  • Васьків Р.І.
  • Качмарик Я.Д
  • Кеньо К.І.
  • Кізима Р. М.
  • Кошулинський Р. В.
  • Седіло М. Г.

 

Комісія з питань комунального майна та приватизації:

  • Комарницький І. М. - голова комісії
  • Шептицький З. С. - заступник голови комісії
  • Ільницький М. М. - секретар комісії
  • Барановський І. Я.
  • Свистун І. В.
  • Олексишин В. П.

 

Комісія з питань освіти і науки:

  • Вантух В. П. - голова комісії
  • Бордун Г. В. - заступник голови комісії
  • Грицик О. Б. - секретар комісії
  • Охріменко Л. В.