Депутати підтримують ініціативу щомісячних соціальних виплат дітям Героїв України, які загинули під час Революції Гідності

04.12.2015
Депутати підтримують ініціативу щомісячних соціальних виплат дітям Героїв України, які загинули під час Революції Гідності

Депутати обласної ради пропонують включити дітей Героїв України, які загинули під час Революції Гідності, до переліку дітей загиблих в зоні антитерористичної операції, аби ті змогли також отримувати щомісячні соціальні виплати у розмірі 2,5 тис. грн.

Відповідні зміни до Програми соціальних виплат у Львівські області на 2015-2019 роки дітям військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО, підтримали депутати профільних комісій обласної ради.

До переліку дітей військовослужбовців, волонтерів та добровольців, які загинули в зоні АТО, депутати вирішили включити і дітей, батьки яких загинули під час Революції Гідності. Таке рішення було підтримано на засіданні комісії питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем та комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту обласної ради.

Нагадаємо, що 15 вересня 2015 року сесія Львівської обласної ради прийняла Програму соціальних виплат у Львівській області на 2015-2019 роки дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО.

Відповідної до цієї програми виплата призначається в розмірі 2, 5 тис. грн на одну дитину і надається щомісячно неповнолітнім дітям.