Для матеріальних допомог добровольцям в обласному бюджеті передбачили 1,5 млн. грн, – рішення сесії

27.09.2016
Для матеріальних допомог добровольцям в обласному бюджеті передбачили 1,5 млн. грн, – рішення сесії

У Львівській обласній раді перерозподілили 5,5 млн. грн. депутатських допомог. З них 1,5 млн грн скерували на одноразові виплати бійцям-добровольцям, які захищали єдність України на сході.

Таке рішення підтримали депутати сьогодні, 27 вересня, під час пленарного засідання.

Окрім цього, ще 3 млн. грн передбачили на медицину, решту 1 млн грн – на грошові виплати малозабезпеченим громадянам.

Як відомо, на попередній сесії Львівської облради депутати проголосували за зміни до бюджету. Зокрема, з обласної казни було скеровано 5,5 млн грн на депутатські допомоги. Ця пропозиція була внесена з голосу, без погодження профільної комісії.

Опісля на засіданнях бюджетної комісії та  комісії з  питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту було підтримане рішення перерозподілити кошти депутатських допомог. 

Довідка:

Депутати облради підтримали проект рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України». Тепер такі особи зможуть отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету в розмірі 3 тисячі гривень. Мова йде про бійців-добровольців із числа мешканців Львівської області.