Обласна рада скерувала 3 мільйони гривень на потреби медицини

27.09.2016
Обласна рада скерувала 3 мільйони гривень на потреби медицини

З обласного бюджету скерували 3 млн. грн. на потреби медицини. Таке рішення депутати прийняли сьогодні, 27 вересня, під час пленарного засідання Львівської обласної ради.

З цих коштів передбачено виділити по 1 млн. грн. Львівські обласній клінічній лікарні та дитячій лікарні «ОХМАТДИТ». Ще 1 млн. грн. порівно розділити між Львівською міською станцією швидкої медичної допомоги та  Львівським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Зазначимо, сьогодні на пленарному засіданні перерозподілили 5,5 млн. грн. депутатських допомог.  Окрім 3 млн. грн, скерованих на потреби медицини, ще 1,5 млн грн передбачили для виплат матеріальних допомог добровольцям, решту 1 млн залишили на допомоги малозабезпеченим громадянам.

Як відомо, на попередній сесії Львівської облради депутати проголосували за зміни до бюджету. Зокрема, з обласної казни було скеровано 5,5 млн грн на депутатські допомоги. Ця пропозиція була внесена з голосу, без погодження профільної комісії.

Депутати фракцій «БПП «Солідарність», «Народний контроль», «Самопоміч», «Громадянська позиція», «УКРОП», «Народний рух України» звернулися з проханням відмінити це рішення, а, відтак, перерозподілити ці кошти.