Профільна комісія облради обговорила питання реорганізації шкірно-венерологічної служби

23.09.2016
Профільна комісія облради обговорила питання реорганізації шкірно-венерологічної служби

Приміщення шкірно-венерологічного диспансеру №2, на вулиці Замарстинівській, 83та 81 у м. Львові, залишаться для потреб мешканців, зокрема йдеться про поліклінічне відділення та лабораторію.

Таке рішення прийняли на засіданні постійної комісії  з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту сьогодні, 23 вересня.

«Ми зберігаємо це приміщення за Львівським обласним комунальним шкірно-венерологічним диспансером  по вул..Коновальця і після їх об’єднання в одну установу, воно залишається функціонувати. За медичною допомогою можна буде звертатися у поліклініку, а в лабораторії робити аналізи», - зауважив голова комісії  Михайло Гичка.

Також члени комісії розглянули звернення щодо прийняття на баланс області Дрогобицької онколікарні, оскільки місто не в змозі профінансувати установу, а лікуються там хворі не лише з Дрогобича, а й з інших районів. Є також борги по зарплаті та енергоносіях. Відтак комісія проголосувала за те, щоб виїхати у місто Дрогобич і вивчити ситуацію, яка склалася у цьому медичному закладі.

Окрім того, депутати подали кандидатуру Михайла Гички до складу конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ ЛОР «Львівський геріатричний пансіонат» та КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», а також кандидатуру Михайла Нискогуза - до складу комісії з визнання бійців-добровольців АТО.