У Любліні сьогодні обговорили спільні транскордонні проекти з Львівщиною

23.09.2016
У Любліні сьогодні обговорили спільні транскордонні проекти з Львівщиною

Про спільні проекти Любельського воєводства, Львівської, Волинської та Брестської областей сьогодні,23 вересня, розмовляли у Любліні на засіданні групи з питань управління реалізацією Стратегії Транскордонного співробітництва.

«У Любліні відбулося засідання Групи з питань управління реалізацією Стратегії транскордонного співробітництва Люблінського воєводства, Львівської, Волинської та Брестської областей на 2014-2020 року. Розмовляли про мережу співпраці у рамках Стратегії та спільні транскордонні проекти. Дуже важливо також, щоб Львівська обласна рада формалізувала свою участь у реалізації стратегічного документу шляхом прийняття відповідного рішення сесією ради», – написала у своєму Фейсбуці виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин. 

На зустрічі були присутні представники Львівської ЛОР, ЛОДА, Асоціації Ради Львівщини , Асоціації Єврорегіон Карпати-Україна, Уряду Маршалківського Люблінського воєводства, представники Волинської ЛОР, ЛОДА, Брестського транскордонного інформаційного центру, Брестського обласного виконавчого комітету, Асоціації Єврорегіон Буг.

За підсумками зустрічі затвердять конкретний план реалізації Стратегії та спільних транскордонних проектів.