Очільник обласної ради Олександр Ганущин висловлює співчуття у зв’язку із смертю заступника директора департаменту фінансів Львівської ОДА Валентини Горалько

03.12.2015
Очільник обласної ради Олександр Ганущин висловлює співчуття у зв’язку із смертю заступника директора департаменту фінансів Львівської ОДА Валентини Горалько

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, його перший заступник Парасковія Дворянин, заступник Володимир Гірняк та депутати обласної ради висловлюють щирі співчуття з приводу смерті заступника директора департаменту – начальника управління організаційно-кадрового та фінансового забезпечення департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Валентини Валентинівни Горалько.

Валентини Валентинівни Горалько відійшла у вічність 1 грудня 2015 на 62-му році життя. Сьогодні, 3 грудня, Валентину Валентинівну похоронили на Личаківському кладовищі.

У співчутті голова обласної ради Олександр Ганущин зазначає: «Разом із рідними та близькими розділяємо гіркий біль цієї непоправної втрати і щиро співчуваємо їм. У нашій пам'яті Валентина Валентинівна залишиться добрим та високопрофесійним працівником, щирою та порядною людиною. Вічная пам’ять!»

Довідка.

ГОРАЛЬКО Валентина Валентинівна, народилася 8 лютого 1953 року в місті Хирів Старосамбірського району Львівської області. народження, громадянка України, освіта вища.

Від серпня 1974 року до серпня 1997 року працювала у відділі фінансування місцевих органів влади і управління на посадах економіста, ревізора - інспектора, старшого ревізора - інспектора, заступника начальника та начальника цього ж відділу. З 2 вересня 1997 року призначена на посаду заступника начальника облфінуправління, з 2 січня 2013 року це посада заступника директора департаменту – начальника управління фінансів гуманітарної сфери департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації.

На всіх ділянках роботи Валентина Горалько зарекомендувала себе висококваліфікованим фахівцем. За якісне і добросовісне виконання посадових обов’язків, значний особистий внесок у зміцнення і розвиток фінансової системи області нагороджена грамотами Міністерства фінансів України, Подякою Прем’єр-міністра України, Почесними грамотами обласної державної адміністрації та департаменту фінансів.