Програмна рада схвалила співфінансування з обласного бюджету трьох проектів МТД

22.09.2016
Програмна рада схвалила співфінансування з обласного бюджету трьох проектів МТД

Про питання співфінансування з обласного бюджету проектів міжнародної технічної допомоги та їх відповідність основним вимогам йшлося під час засідання Програмної ради за участі першого заступника голови Львівської обласної ради Парасковії Дворянин та першого заступника голови ОДА Ростислава Замлинського у середу, 21 вересня.

Члени Програмної ради заслухали 5 проектів, які подали заявки на отримання фінансового ресурсу з обласного бюджету у 2016 році. З них троє отримали позитивне рішення, двоє – відправили на доопрацювання. На засіданні відзначили цікавий проект, який представила громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини» щодо створення інформаційно-ресурсного центру громади села Давидів задля активізації громади та спільного вирішення місцевих проблем. А також позитивні відгуки Програмної ради отримала Жовківська міська рада, яка реалізує в місті масштабний проект з модернізації комунальної котельні в межах Регіональної програми добросусідства в сфері сталих міських проектів (SUDEP)-Східний регіон.

На співфінансування цих проектів з обласного бюджету цьогоріч передбачається скерувати близько 1,5 млн. грн. Однак, як наголосила перший заступник голови обласної ради Парасковія Дворянин, ці кошти надійдуть лише після того, як будуть освоєні внески місцевих бюджетів.