Один із пріоритетів Львівщини – нова транскордонна співпраця, – Олександр Ганущин

20.09.2016
Один із пріоритетів Львівщини – нова транскордонна співпраця, – Олександр Ганущин

Львівщина відкрита для співпраці з Латвійською Республікою. Великим пріоритетом для регіону є нова Програма транскордонного співробітництва. Про це заявив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час зустрічі з заступником голови місії Посольства Латвійської Республіки в Україні Каріною Леєю.

«На сьогодні Львівська область бере участь лише в одній Програмі транскордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь». Однак, зараз ми просимо Уряд Латвійської Республіки скерувати відповідне подання на адресу Єврокомісії щодо нової Програми Прибалтійсько-Чорноморської транскордонної співпраці. Мова йде про перспективи 2020 року. Це буде велике досягнення, і, однозначно, вихід з-під російського впливу», - зазначив Олександр Ганущин.

Окрім цього, на зустрічі Олександр Ганущин подякував латвійській делегації за підтримку та допомогу українцям у війні з російським агресором.

«Вашу підтримку ми відчуваємо і на словах, і на ділі. Дякуємо, що цього літа діти учасників АТО змогли відвідати Латвію», – наголосив голова Львівської облради та додав: «Питання співпраці, котрі пропонуються латвійською стороною, будуть на особливому контролі».

Зазначимо, сьогодні, 20 вересня, латвійська організація «Зелений рух Латвії» спільно з українською асоціацією «Карпатське коло» організовує семінар «Нові перспективи сталого економічного розвитку регіонів України» у місті Броди.