Комісія з питань охорони здоров’я пропонує перерозподілити кошти, виділені на депутатські допомоги

19.09.2016
Комісія з питань охорони здоров’я пропонує перерозподілити кошти, виділені на депутатські допомоги

У Львівській обласній раді пропонують перерозподілити 5,5 млн. грн депутатських допомог на потреби медицини, матеріальні допомоги добровольцям та малозабезпеченим громадянам.

Таке рішення прийняли на засіданні постійної комісії  з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту. Про це повідомив голова комісії Михайло Гичка.

Як відомо, на крайній сесії Львівської облради депутати проголосували за зміни до бюджету. Зокрема, з обласної казни було скеровано 5,5 млн. грн депутатам для соціальної допомоги. Ця пропозиція була внесена з голосу, без погодження бюджетної комісії.

«Наша комісія прийняла рішення перерозподілити кошти, виділені депутатам на матеріальні допомоги. З цих грошей ми пропонуємо скерувати 3 млн. грн для закупівлі необхідних препаратів обласним медичним закладам. Ще 1,5 мільйони гривень виділити для допомоги добровольцям, які брали участь в АТО, решту 1 млн. грн – на потреби малозабезпеченим родинам», – повідомив Михайло Гичка.