Керівництво області зустрілося народними обранцями Львівщини

16.09.2016
Керівництво області зустрілося народними обранцями Львівщини

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин взяв участь у зустрічі з народними депутатами від Львівщини, які зібралися для обговорення проблемних питань у Львівській облдержадміністрації у п’ятницю, 16 вересня.

Учасники наради озвучили основні проблеми і завдання, які стоять на порядку денному щодо наповнення бюджетів, виплати заробітної плати освітянам і представникам охорони здоров’я, а також підтримки малозабезпечених верств населення.

Йшлося також про проект Державного бюджету на 2017 року, який уже підготував Кабінет Міністрів України. Присутній перший віце-прем’єр Степан Кубів повідомив, що обговорення основого кошторису відбудеться на усіх рівнях і розпочнеться воно уже найближчим часом.

Олександр Ганущин зазначив, що з обласного бюджету складно покрити усі видатки, зокрема на освіту і медицину, тому вкрай необхідним є субвенційне фінансування з Держбюджету. Відтак дуже важливо, щоб народні депутати, які представляють Львівщину, були справжніми лобістами і відстоювали область на центральному рівні.

Він також запевнив, що депутатський корпус достатньо професійно дивиться на ті проблеми, які є в області і готовий оперативно реагувати.