Олександр Ганущин відзначив кращих лісівників області

16.09.2016
Олександр Ганущин відзначив кращих лісівників області

Напередодні, 15 вересня, під час урочистостей з нагоди відзначення Дня лісівника З4 кращі працівники лісового господарства Львівщини отримали нагороди та відзнаки від Львівської обласної ради та облдержадміністрації, Держагентства лісових ресурсів України, Львівського ОУЛМГ.

Зокрема нагородили  працівника насіннєвого центру Брюховицького лісництва Тараса Гурського.  З початком військових дій на Сході країни чоловік пішов добровольцем на фронт, воював танкістом. Нагороджений орденом за мужність ІІІ ступеню за бої під Донецьком, біля «Спартаку» та Донецького аеропорту. Під час вітального слова перед лісівниками він передав подяку від військових АТО працівникам лісової галузі Львівщини за допомогу українській армії.

Вітаючи присутніх, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин розповів, що коли їздив з делегацією на фронт, наочно бачив бліндажі, збудовані з лісу Львівщини. «Мені було дуже приємно, коли на військовому опорному пунктів в Мирній Долині я побачив стовбур, на якому була бірка нашого лісу. Це  ліс вашими рукам вирощений, оброблений, перевезений і встановлений там, на передовій. Це надихає», - зазначив Олександр Ганущин. 

Також під час вітального слова він зауважив, що в лісовій галузі Львівщини зараз чимало проблем, які спричинені здебільшого популізмом та стереотипами, однак, підкреслив, що лісівникам, у першу чергу потрібно бути господарниками.

На завершення Олександр Ганущин привітав працівників лісового господарства Львівщини з професійним святом, побажав їм міцного здоров’я, благополуччя та родинного щастя, а також - мирного неба над Україною.