Про підтримку місцевого самоврядування дискутують у Стрию

15.09.2016
Про підтримку місцевого самоврядування дискутують у Стрию

Сьогодні, 15 вересня, у місті Стрию стартував дводенний семінар «Підтримка місцевого самоврядування». Захід зібрав фахівців у галузі децентралізації, а також представників органів місцевого самоврядування, яких цікавить тема об’єднання громад.

Метою проекту, зокрема є інформаційна підтримка процесу децентралізації, удосконалення нормативних аспектів цього процесу, обізнаність населення щодо специфіки об’єднання громад.

Семінар відбувається за фінансування та підтримки Європейського Союзу.

Відкриваючи захід, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк наголосив на актуальності теми семінару. «Я багато їжджу районами області і бачу, що люди розуміють, наскільки необхідно об’єднуватись і отримувати додаткові повноваження, додаткові ресурси. Зараз триває дискусія, як саме об’єднувати ці громади. На Львівщині маємо кілька проблемних районів, як от Пустомитівський чи Жовківський, але в дискусіях і суперечках ми знайдемо компроміс», - зазначив Володимир Гірняк.

За його словами 11 жовтня на сесії ЛОР розглядатиметься питання про зміни до перспективного плану ОТГ. А вже з наступного тижня проводитимуться публічні громадські обговорення на цю тему в розрізі кожного району Львівщини зокрема.