Розпочався ремонт операційної палати у Львівському «ОХМАТДИТі»

15.09.2016
Розпочався ремонт операційної палати у Львівському «ОХМАТДИТі»

У дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» розпочався ремонт операційної блоку. Роботи фінансує компанія «Фуджікура Аутомотів Україна Львів». Про це повідомила головний лікар Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Мар’яна Возниця.

«Фуджікура» одна з перших компаній, які прийшли до нас з якимись пропозиціями. Ми мали кілька думок, кілька благодійних стратегій і вирішили, що це буде наш операційний блок, бо у лікарні хірургія – це стратегічний напрямок. Наша операційна відкрита і оперує цілу добу. Ми приймаємо дітей з усієї області. І операційний блок направду потребував такої реорганізації, хорошого ремонту, створення комфортніших умов праці для хірургів і для середнього медичного персоналу і безумовно для самих пацієнтів. Сподіваємося, що ремонт мине швидко, а головне - це стане початком тривалої співпраці, в основі якої є спільна мета - здоров'я пацієнтів», – наголосила Мар’яна Возниця.

За її словами, на час ремонту маніпуляції проводитимуть в інших палатах.

Нагадаємо, нещодавно у Львові відбувся благодійний забіг «Щасливий кілометр», під час якого зібрали близько 20 тисяч грн. для дитячої лікарн.