Депутати Львівської обласної ради заслухали питання стосовно використання коштів обласного бюджету

02.12.2015
Депутати Львівської обласної ради заслухали питання стосовно використання коштів обласного бюджету

2 грудня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради, на якому депутати заслухали питання стосовно виконання обласних програм за кошти обласного бюджету та внесення змін до бюджетних показників на 2015 рік.

Зокрема, під час засідання було розглянуто звернення директора департаменту з питань культури, національностей та релігії Львівської обласної державної адміністрації Христини Береговської щодо потреби в коштах для забезпечення виплат у повному обсязі заробітної плати працівникам театрально-концертних установ та стипендій учням.

Водночас, обласні обранці заслухали інформацію директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександри Небожук стосовно погодження внесення змін до переліку завдань, заходів та показників Програми розвитку освіти Львівщини на 2013 – 2016 роки, які підлягають фінансуванню з обласного бюджету у 2015 році.

Разом з тим, депутати розглянули питання, зокрема, про: погодження додаткового фінансового ресурсу на заклади охорони здоров’я обласного підпорядкування до завершення бюджетного 2015 року; додаткове виділення коштів у 2015 році в розмірі 2000,0 тис. грн для фінансування заходів з будівництва та реконструкції водопровідних мереж у рамках Програми «Питна вода» на 2012 – 2020 роки у Львівській області; розгляд та включення до порядку денного пленарного засідання сесії обласної ради проекту рішення «Про внесення змін до Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Львівській області на 2013-2015 роки».

Крім цих, депутати також заслухали й низку інших питань, які будуть винесені на розгляд сесії обласної ради вже 8 грудня 2015 року.