Олександр Ганущин взяв участь у відкритті Форуму видавців

15.09.2016
Олександр Ганущин взяв участь у відкритті Форуму видавців

Сьогодні, 15 вересня, у Львові стартував 23 Форум видавців. На урочистому відкритті Форуму виступив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, який привітав учасників, організаторів та гостей найбільшої книжкової ярмарки.

«Велика подяка організаторам Форуму, - сказав Олександр Ганущин. - Книжки – це завжди добре. У них - наша історія. З дитинства ми повинні навчати дітей шанувати та любити книжки. Сьогодні ранком моя донечка мені сказала: «Тату, ти мене правильно виховував, бо читав мені завжди книжки та розповідав на ніч казки. Так, у нас все буде добре».

Нагадаємо, Форум видавців у Львові триватиме з 15 до 18 вересня. У його програмі 1259 подій, у тому числі книжковий ярмарок, який буде працювати у Палаці мистецтв і на проспекті Свободи.

Новацією цього Форуму стануть тематичні форуми, присвячені історії, освіті, філософії, науці, бізнесу, кулінарії, місту, жінкам та Криму. Разом із тим на відвідувачів чекають лекції, презентації, майстер-класи та дискусії. Також під час Форуму буде відзначена 180-та річниця з дня народження Леопольда фон Захер-Мазоха і 100 років з дня смерті Івана Франка. А закінчиться все традиційної церемонією вручення премії «Краща книжка Форуму-2016».