Завтра у Львові стартує 23 Форум видавців

14.09.2016
Завтра у Львові стартує 23 Форум видавців

1259 подій за чотири дні, 434 книжки номіновано на звання найкращої - цьогорічний Форум видавців, який стартує у Львові завтра, обіцяє дивувати і приголомшувати новинками своїх відвідувачів. «Це подія в культурному житті далеко не тільки Львова, це подія важлива для цілої України», - наголосила сьогодні під час прес-конференції президент Форуму Олександра Коваль.

Новацією цього Форуму стануть тематичні форуми, присвячені історії, освіті, філософії, науці, бізнесу, кулінарії, місту, жінкам та Криму. Разом із тим на відвідувачів чекають лекції, презентації, майстер-класи та дискусії. Також під час Форуму буде відзначена 180-та річниця з дня народження Леопольда фон Захер-Мазоха і 100 років з дня смерті Івана Франка. А закінчиться все традиційної церемонією вручення премії «Краща книжка Форуму-2016».

За словами Олександри Коваль, організатори з кожним роком намагаються вдосконалювати цей захід, переймати світовий досвід та застосовувати його у Львові. Цьогоріч до міста Лева з’їдуться учасники орієнтовно із 28 країн світу. Серед «зірок» - Фредерік Бегбедер, Томас Венцлова, Паоло Джорджано та Вітольд Шабловський.

Зі свого боку заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк зазначив: «Обласна рада розуміє важливість Форуму видавців для регіону і України загалом, тож наступного року ми допомагатиме ще більше, як цьогоріч. Унікальність Форуму в тому, що він зробив модним читати, стало звичаєм приїжджати до Львова на таку подію, купувати тут книжки. Не тільки інтелектуали, але й багато простих людей приходять сюди, щоб збагатитись та отримати задоволення від читання».