На Львівщину з візитом прибув Святійший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет

12.09.2016
На Львівщину з візитом прибув Святійший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет

Сьогодні, 12 вересня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин взяв участь у заходах з нагоди відвідин Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Святійшим Патріархом Київським і всієї Русі-України Філаретом.

Візит відбувся на запрошення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія та керівництва навчального закладу.

Прибувши до вищого військового навчального закладу Патріарх поклав квіти до Алеї Слави випускників Академії, які загинули під час виконання військового обов’язку в зоні АТО.

Більш детально ознайомитися із системою підготовки майбутніх офіцерів Збройних Сил України Святійший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет мав змогу, побувавши на навчальних заняттях на центрі імітаційного моделювання та поспілкувавшись із курсантами.

Згодом, у музеї Академії Святійший Філарет оглянув експозицію, присвячену участі випускників та військовослужбовців Академії у виконанні бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на сході нашої держави. Він також поспілкувався із дружиною загиблого випускника навчального закладу, лицаря ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня капітана Кирила Андрієнка, Оленою.

На згадку про перебування у Національній академії сухопутних військ Святійший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет зробив запис у книзі відгуків почесних гостей музею, де, зокрема, написав: «Закликаю Боже благословення на Національну академію сухопутних військ — вірних захисників нашої державної незалежності».

Відтак Святійший Патріарх Філарет зустрівся з керівним складом та курсантами Академії.

Варто додати, що центральною подією візиту Патріарха Філарета до Львівської єпархії буде традиційна Божественна Літургія на цілющому джерелі присілка Заглина (с. Монастирок, Жовківський р-н) в рамках щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до місця чудесного явлення Божої Матері.