На Одещині збереться українське місцеве самоврядування на нараду-семінар

09.09.2016
На Одещині збереться українське місцеве самоврядування на нараду-семінар

З 12 до 16 вересня, у смт Затока, проходитиме всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування, яку організовує Українська асоціація районних та обласних рад.

Загальна тематика заходу об’єднана навколо актуальних питань впровадження децентралізації.

Нарада-семінар проводитиметься у формі теоретичних занять та практикумів. Відповідно до програми, учасникам розповідатимуть про оновлену нормативно-правову базу та як її застосовувати, вчитимуть налаштуванню комунікацій, написанню інфраструктурних проектів, налагодженню співпраці з міжнародними організаціями, програмами технічної допомоги та інше.

До проведення навчань залучаються міжнародні проекти технічної допомоги, провідні експерти у галузі децентралізації та посадовці центральних органів влади.

Учасники матимуть змогу поспілкуватися зі спікерами заходу та обмінятися досвідом зі своїми колегами.

Головна мета – наблизити представників органів місцевого самоврядування до практичного втілення зазначеної реформи та виробити спільні пропозиції та рішення стосовно покращення функціонування місцевого самоврядування.

Зазначимо, що цьогорічна нарада-семінар проводиться Асоціацією у ювілейний, 15-й раз, де зберуться представники місцевого самоврядування з усіх регіонів України. Від Львівщини участь у заході візьмуть голова Сколівської районної ради Микола Романишин, голова Мостиської райради Володимир Горбацьо та заступник Трускавецького міського голови Олександр Ткаченко.