Парасковія Дворянин відзначила кращих працівників ГПУ “Львівгазвидобування”

08.09.2016
Парасковія Дворянин відзначила кращих працівників ГПУ “Львівгазвидобування”

Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин сьогодні, 8 вересня, з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України привітала керівництво та колектив ГПУ “Львівгазвидобування”.

Виступаючи на урочистостях, Парасковія Дворянин наголосила, що впродовж багатьох років своїми і чужими руками руйнувалося українське виробництво. Однак є й такі, які стали успішними і прикладом для інших.

«Ознакою успішного підприємства є стратегія, перспектива, сучасні підходи бачення подальшого розвитку та якість життя працівників, - зазначила Парасковія Дворянин. – Хотіла б вам сказати, що ви гарантуєте нам енергетичну безпеку та незалежність, а також щоб у наших домівках завжди було тепло. Бажаю Вам злагоди у сім’ях, впевненості в завтрашньому дні та пошанування в країні».

Також з нагоди професійного свята Парасковія Дворянин відзначила Грамотами Львівської обласної ради кращих працівників підприємства.

Нагадаємо, День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України традиційно відзначають у другу неділю вересня.