Депутати заслухають інформацію про інвестиційну політику Львівської області

02.12.2015
Депутати заслухають інформацію про інвестиційну політику Львівської області

Таке рішення ухвалили депутати на першому засіданні постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради, підтримавши пропозицію голови комісії Богдана Гагалюка.

Окрім того, комісія планує ознайомитися зі ситуацією щодо створення індустріальних парків у Львівській області. З такою ініціативою виступила перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин, яка була присутня на засіданні комісії.

Плануючи напрямки роботи комісії, депутати вирішили звернутися до управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської обласної державної адміністрації з проханням надати Львівській обласній раді перелік об'єктів незавершеного будівництва у Львівській області (за напрямками).

У планах комісії - розглянути ситуацію з впровадженням заходів із енергоефективності, з альтернативної енергетики.

За пропозицією заступника голови комісії Михайла Титикала, для розгляду на одному з засідань комісії буде підготовлено проект звернення Львівської обласної ради стосовно ситуації, яка склалася на Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті.