У дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» відремонтують операційну

06.09.2016
У дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» відремонтують операційну

КЗ Львівської обласної ради Обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» планує відремонтувати операційний блок за підтримки компанії «Фуджікура». Попередній кошторис в межах 500 тисяч гривень.

Про це розповіла головний лікар «ОХМАТДИТу» Мар’яна Возниця.

За її словами, за ці кошти зроблять реконструкцію входу (розділення в'їзду каталог та входу персоналу), облаштують кімнату шлюзу (приміщення для переодягання персоналу на операцію), кімнату пробудження (місце, де пацієнт прокидається від наркозу) та кімнату для середнього медичного операційного блоку. Також проведуть ремонт ургентної операційної.

«Ми щиро дякуємо компанії «Фуджікура» за співпрацю. Завдяки новому операційному блоку ми зможемо допомогти ще більшій кількості дітей», – каже Мар’яна Возниця.

Нагадаємо, цими вихідними у Львові відбувся благодійний забіг «Щасливий кілометр», який організувала компанія «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» на підтримку комунального закладу Львівської обласної ради Обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАДИТ» . Під час акції зібрали 20 тисяч гривень благодійних внесків.