Олександр Ганущин та Посол Швеції обговорили напрямки співпраці

05.09.2016
Олександр Ганущин та Посол Швеції обговорили напрямки співпраці

У понеділок, 5 вересня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні Мартіном Хаґстрьомом у Києві.

Разом з Президентом Фонду Східна Європа Віктором Ляхом сторони обговорили хід реалізації проекту «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини». Олександр Ганущин подякував за підтримку цього проекту і зазначив, що Львівська обласна рада зацікавлена і надалі впроваджувати такі ініціативи з енергозбереження, використання альтернативних джерел енергії та впровадження енергоощадних технологій в об’єктах соціальної інфраструктури.

Слід зауважити, що зазначений проект стартував у 2014 році за підтримки Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) через Посольство Швеції в Україні. За період реалізації проекту було проведено 60 енергоаудитів на об’єктах бюджетної сфери області, розроблено комплексні програми підвищення енергоефективності, проведено навчання спеціалістів щодо планування та реалізації проектів з енергоефективності, також нещодавно впроваджено енергозберігаючі заходи в дошкільній установі №1 «Барвінок» м. Жовква, Центрі розвитку дитини в м. Кам’янка-Бузька та Львівському обласному центрі служби крові.

Окрім того, голова обласної ради додав, що для Львівщини є цікавим також досвід Швеції з переробки твердих побутових відходів.

До слова, Олександр Ганущин запросив Мартіна Хаґстрьома відвідати Львівщину.