У Львові відкрився V польсько-український „Фестиваль Партнерства”

02.09.2016
У Львові відкрився V польсько-український „Фестиваль Партнерства”

Сьогодні, 2 вересня, у Львові відбулося відкриття ювілейного V Фестивалю Партнерства. Від Львівської обласної ради участь у відкритті взяв керуючий справами Валентин Харлов.

В межах фестивалю відбудеться Форум партнерства, у якому беруть участь офіційні делегації від польських воєводств та міст-побратимів Львова. Разом зі львівськими колегами польські представники місцевої влади, політичні, громадські та культурні діячі впровож 2-4 вересня ділитимуться досвідом з питань децентралізації, участі громади у житті міста, промоції регіонів, формування громадського простору, тощо. 

Відтак 3 вересня у дворику Львівської обласної ради в межах форуму буде підписано Виконавчий протокол на 2017 рік до Угоди про міжрегіональне співробітництво між Львівською областю та Підкарпатським воєводством.

Також запланована цікава концертна програм та виступи таких гуртів як "Pablopavo i Ludziki", "Dzyga Jazz Quintet", "Hoszpital", "ГИЧ Оркестра", "Mohipisian",  "J & B BAND", "Zagan" і "SERENCZA".

Довідка

«Фестиваль Партнерства» ініційовано Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові п’ять осеней тому – у вересні  2012 року. Фестиваль створено задля розвитку українсько-польської культурної співпраці, презентації мистецького життя польських міст та воєводств, a також господарів – міста Львова та Львівської області. Мета фестивалю – звернути увагу українців та поляків на дуже великий доробок співпраці Львова та Львівщини з польськими партнерами, яка є прикладом європейського добросусідства.

Організатори фестивалю: Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада та Львівська міська рада.