На Львівщині перебуває делегація з Любуського воєводства Польщі

02.09.2016
На Львівщині перебуває делегація з Любуського воєводства Польщі

Про потенційні напрямки співробітництва між Львівщиною та Любуським воєводством (Республіка Польща) йшлося під час зустрічі керівництва області із маршалком Любуського воєводства Єльжбєтою Анною Поляк у п’ятницю, 2 вересня.

Численна польська делегація прибула на відкриття V польсько-українського „Фестивалю Партнерства”, який відбудеться впродовж 2-4 вересня у Львові.

Як зазначила Єльжбета Анна Поляк, впродовж цих днів заплановано чимало зустрічей та заходів, зокрема, вони хочуть ознайомитися з ходом будівництва Польського дому у Львові та зустрітися з своїми співвітчизниками, які тут проживають.

В свою чергу, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка розповів своїм польським колегам про можливі напрямки співпраці, зокрема йдеться про обмін досвідом щодо децентралізації, реформ в галузі охорони здоров’я, а також про туристичну привабливість Львівщини для поляк. До слова, очільник області запропонував організувати прес-тур для польських журналістів, щоб показати потенціал та визначні місця нашого краю.

В свою чергу керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов підкреслив, що для Львівщини цікавим та корисним є досвід ведення лісового господарства. «Нам цікавий приклад розвитку та утримання лісового господарства Польщі, адже ви працюєте за європейськими стандартами, - зазначив Валентин Харлов. – Для нас зараз це першочергове завдання».

Окрім того, Валентин Харлов запропонував налагоджувати співпрацю в культурній сфері. До прикладу, організувати обмін художніми колективами та брати участь у різноманітних фестивалях.

На завершення Єльжбета Анна Поляк наголосила: «Ми сьогодні є тут, щоб допомагати Україні, продемонструвати солідарність з українським народом та надавати всебічну підтримку».