Олександр Ганущин про крайню поїздку до наших Захисників на схід країни. ВІДЕО

01.09.2016
Олександр Ганущин про крайню поїздку до наших Захисників на схід країни. ВІДЕО

Львів’янам варто розуміти, що щит, який тримає українська армія на сході країни заради нашого миру. Пам’ятати, що нам потрібно триматись разом, допомагати один одному, бо лише так ми здолаємо ворога.

На цьому наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин в ефірі програми «Вечір у Львові» на ТРК «Львів» 31 серпня.

«Це уже третій рік поспіль я відзначаю День Незалежності на сході України. Варто зазначити, українська армія стала сильнішою. Зараз нам потрібно добре вести інформаційну війну. Тутешні жителі зазомбовані, виснажені бойовими діями. Нам слід через медіа, через наше спілкування доносити їм реалії ситуації, що склалася», – підкреслив Олександр Ганущин.

Олександр Ганущин розповів, що під час крайньої поїздки на на Луганщині зазвучало радіо ФМ»Галичина». Хвиля – 102,5. Окрім того, учасники поїздки облаштували новий дитячий майданчик у відбудованому садочку у Станиці Луганській.

«Схід і захід разом. Нам потрібно об’єднуватися. Показати жителям Донбасу, що ми їх не залишимо в біді, і завжди допомагатимемо. У Львові на День Державного прапора 6-річна луганчанка піднімала стяг. Тим часом, на сході діти піднімали синьо-жовту символіку разом з головою Луганської військово-цивільної адміністрації. Разом Україна переможе», – наголосив Олександр Ганущин.

Окрім цього, голова Львівської облради розповів, що депутатський корпус підтримав рішення скерувати кошти для встановлення хрестів пошани загиблим Героям України.

«Хрести пошани ми уже встановили на місцях падіння вертольотів 16-ої бригади армійської авіації. Один у глухому полі, ще один у лісі. Такі ж хрести ми встановимо на Личаківському кладовищі. Окрім, цього плануємо встановити пам’ятні знаки на місцях загибелі наших Героїв максимально близько до передової», – розповів голова Львівської облради.

Відео ви можете переглянути за посиланням: https://youtu.be/kKpi38A3F8k?t=2605