Громади Самбірського району успішно реалізовують мікропроекти місцевого розвитку

26.08.2016
Громади Самбірського району успішно реалізовують мікропроекти місцевого розвитку

25 серпня заступник керуючого справами, депутат Львівської обласної ради Іван Собко здійснив робочу поїздку у Самбірський район для проведення моніторингу реалізації мікропроектів місцевого розвитку.

Спільно з головою районної ради Віталієм Кімаком, головою районної державної адміністрації Миколою Фреєм, депутатами райради, керівниками громад та ЗМІ оглянуто 8 об'єктів соціальної інфраструктури. Особлива увага приділялась освітянським об'єктам.

Як розповів Іван Собко, на об'єкті «Реконструкція П'яновицької СЗШ I-IIIст. Самбірського району Львівської області, де проводилося утеплення фасаду навчального закладу, роботи повністю завершені. За рахунок залучених коштів обласного, сільського та громадських коштів вдалося завершити зовнішнє утеплення школи, що дасть економію коштів на опалення до 20%. Загальна вартість проекту 226,1 тисяч грн.

Ще один освітянський об'єкт – "Реконструкція Бісковицької СЗШ I-IIIст. в с. Бісковичі Самбірського району Львівської області". Роботи на об’єкті завершено. За рахунок залучених коштів обласного, сільського та громадських коштів замінено 35 вікон і 4 дверей. Загальна вартість проекту 299,8 тисяч грн.

За словами Івана Собка, загалом у Самбірському районі цього року реалізовується 44 мікропроекти на загальну суму 9 млн. грн, з яких кошти обласного бюджету становлять 3,8 млн. гривень, базових бюджетів – 4,1 млн. гривень, громади та спонсорів – 1,1 млн. грн. На сьогодні вже завершено роботи на 10 об’єктах. По двох об'єктах Луківської ОТГ роботи поки що не розпочаті. На інших 32 - роботи тривають і будуть завершені до кінця року.

"Керівництво обласної ради в цілому дуже позитивно оцінює хід реалізації програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2016 році, оскільки станом на 25 серпня із 686 мікропроектів, які реалізуються на Львівщині, на 95 об'єктах роботи повністю завершені, на 560 роботи тривають, на 31 поки що не розпочаті (відбувається підготовка документації). З 54 мільйонів гривень обласного бюджету профінансовано понад 23 мільйони гривень" , – підсумував Іван Собко.