У Львові урочисто підняли Державний Прапор України

23.08.2016
У Львові урочисто підняли Державний Прапор України

У вівторок, 23 серпня, на площі перед Львівською обласною радою відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України за участі керівництва області та міста, громадськості, запрошених дітей, батьків із Луганської області, військових, львів’ян.

Державний Прапор урочисто підняли Нікіта Овчарук – син загиблого Героя під час проведення антитерористичної операції та наймолодша луганчанка Аріна Жовнір.

Під час урочистостей виступила перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин, яка привітала усіх присутніх із Святом Державного Прапора, а особливо дітей з Луганщини, які приїхали відпочивати до Львова. А також передала вітання від депутатів обласної ради, які зараз на Сході України підтримують наших військових.

«Прапор – це символ незалежності країни і символ вільних людей, - зазначила Парасковія Дворянин. - Ми вміємо відстоювати свою незалежність, це показують наші бійці, армія, волонтери, а також кожен свідомий українець. Та чи вміємо ми бути вільними людьми? Я сьогодні кожному з нас хочу побажати вичавити рабство, радянську деспотію, яку нав’язували нам роками, ми маємо пишатися своїми Героями та пам’ятати, що стоїть за цим символом нашої державності. Бажаю, щоб цей прапор піднімали догори здебільшого тоді, щоб показати, що ми найкращі».

Відтак курсанти роти почесної варти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного пройшли урочистим маршем, а військові окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України у рамках акції "Прапор нашої пошани та подяки" передали військовий бойовий прапор членам обласного учнівського парламенту.

Опісля військовий оркестр Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного для усіх присутніх представив коротку концертну програму.