Громади Львівщини вивчають перспективи створення територіальних громад

01.12.2015
Громади Львівщини вивчають перспективи створення територіальних громад

28 та 29 листопада громади с. Кавсько (Стрийський р-н) та смт Великий Любінь (Городоцький р-н) провели робочі зустрічі з ініціативною групою «Розвиток громад Львівщини», під час яких обговорили перспективи створення територіальних громад.

Під час зустрічі, жителі села Кавсько створили шість напрямків Стратегії та розробили план дій на наступний рік. Серед заплановах заходів– відновлення дитсадка, створення будинку надання побутових послуг населенню, облаштування дитячого майданчика, тренінги з підвищення обізнаності населення щодо ведення бізнесу.

Учасники зустрічі у Великому Любіні напрацювали п’ять стратегічних напрямків роботи. Завдання виявилися не такими вже і складними, деякі не вимагають навіть коштів, а лише бажання та об’єднання людей, що немало здивувало людей. Серед першочергових завдань на наступний рік громада визначила: проводити щомісячні зустрічі громади для звітування про зроблену роботу та задля активізації самої громади до участі у житті селища; також було вирішено продовжити роботу із відновлення народного дому та організації у ньому дозвілля для дітей.

Сьогодні, 1 грудня, аналогічна зустріч задля обговорення перспектив створення стратегії територіальної громади відбудеться у місті Глиняни (Золочівський р-н).

Ці зустрічі відбуваються в рамках проекту «Розвиток територіальних громад Львівщини через стратегічне планування та інформаційну підтримку діяльності громад», який своєю чергою є складовою проекту «Підтримка місцевих організацій громадянського суспільства та місцевих ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні».

Реалізовує проект ГО «Реформи разом», ініціативна група «Розвиток громад Львівщини» спільно з благодійним фондом «Ми – єдина родина» за підтримки «Української регіональної платформи громадських ініціатив», що адмініструється ГО «Центр «Жіночі перспективи», та за фінансової підтримки представництва Європейського Союзу в Україні.