У Трускавці обговорили перспективи розвитку туризму та інфраструктури у Карпатському регіоні

12.08.2016
У Трускавці обговорили перспективи розвитку туризму та інфраструктури у Карпатському регіоні

З ініціативи Львівської обласної ради, облдержадмінстрації та Єврорегіон "Карпати - Україна в Трускавці упродовж 10-11 серпня керівники карпатських регіонів, парламентарі, представники Міністерств України та Польщі обговорювали перспективи розвитку туризму в Карпатах.

Зокрема йшлося про можливості для розвитку туристичної інфраструктури, які дають фонди ЄС, про Карпатську Конвенцію, про роль Карпатського Єврорегіону у процесах розвитку туризму, про створення Дому карпатських брендів.


"Карпатські регіони (Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька з українського боку, Підкарпатське воєводство з польського боку) володіють величезним потенціалом розвитку туризму. З огляду на покращення стану дорожньо-транспортної інфраструктури туристична привабливість регіону зростатиме, -зазначив Олександр Ганущин. - Оскільки Карпатський регіон є спільним для України та Польщі, я сподіваюся, що з обох боків буде розуміння спільного розвитку туризму у цьому регіоні.


"Немає жодних сумнівів, що Польща й Україна йдуть разом, зокрема і в галузі туризму ці дві країни спільно будують це майбутнє, - зазначив заступник Міністра спорту та туризму Республіки Польща Давід Лясек. - Ми повинні створити такий туристичний пакет, який би сприяв тому, щоб люди з усього світу приїжджали в Карпати. Від імені польського уряду і парламенту ми будемо звертатися в Брюссель із проханням виділити кошти для розвитку Карпатського Єврорегіону – підтримки і відновлення спільної історичної, туристичної, природної спадщини".


У зустрічі, зокрема, взяли участь директор департаменту міністерства економічного розвитку України Івана Ліптуга, народний депутат України оксна Юринець, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, заступник міністра спорту і туризму Республіки Польща Давід Лясек, депутат Сейму Республіки Польща Іренеуш Рась.


У рамках робочої зустрічі учасники також ознайомилися із туристичним та рекреаційним потенціалом Карпатської частини Львівщини з метою обговорення перспектив реалізації конкретних проектів для покращення туристичної інфраструктури.