Топ новини

Ми маємо пам’ятати про такі злочини проти українського народу – Володимир Гірняк

28.11.2015
Ми маємо пам’ятати про такі злочини проти українського народу – Володимир Гірняк

28 листопада, у День пам'яті жертв голодоморів, на площі біля пам'ятника Т. Шевченку у Львові відбулася екуменічна панахида за жертвами голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, та поминальна акція «Запали свічку».

У ній взяли участь керівництво області та міста, представники громадськості, духовенство. У руках львів'яни тримали пшеничні колоски, які символізують сумнозвісний «Закон про п'ять колосків».

Після екуменічної молитви рівно о 16.00 розпочалася загальнонаціональна «Хвилина мовчання». Опісля закінчення акції керівництво області та міста, а також представники громадськості біля пам'ятника Тарасові Шевченку запалили свічки і лампадки.

Учасник вшанувань пам'яті жертв голодоморів, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк у коментарі відзначив: «Незважаючи на те, що сьогодні така погана дощова погода, холодно, мені приємно, що, крім представників влади, зібралося насправді дуже багато людей. Це дуже сумна подія. Мільйони українців було знищено, було винищено генофонд нації. Але ми відродилися, і це дуже добре. Однак ми про ці речі маємо постійно пам'ятати».