Володимир Гірняк: Новообрана Львівська обласна рада більше уваги приділятиме фізичній культурі, спорту і підтримці людей з особливими потребами

28.11.2015
Володимир Гірняк: Новообрана Львівська обласна рада більше уваги приділятиме фізичній культурі, спорту і підтримці людей з особливими потребами

28 листопада у Львові розпочався Спортивний фестиваль для людей із вадами зору.

Заступник голови обласної ради Володимир Гірняк привітав учасників спортивного свята від імені Львівської обласної ради і побажав їм успіхів, а також наголосив на тому, що новообрана Львівська обласна рада більше уваги приділятиме фізичній культурі, спорту і підтримці людей з особливими потребами.
Після привітальних слів у спортивному залі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України розпочалися змагання. Разом із вболівальниками за їхнім ходом спостерігав голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Михайло Гичка.

Допомагали учасникам фестивалю волонтери - студенти Львівської політехніки. Людям із вадами зору запропонували такі види спорту, як футбол, шахи, шашки, дзюдо, айкідо, легка атлетика, а також їх ознайомили з новими видами спорту, які ще не відомі в Україні - голбол, велотандем тощо.

Загалом для участі у цьому спортивному святі до Львова прибули близько 200 учасників, з яких - 60 дітей. Це представники Львівської, Закарпатської та Черкаської областей.