Сьогодні визначили представників від громадськості до складу конкурсних комісій на директорів заповідників

25.07.2016
Сьогодні визначили представників від громадськості до складу конкурсних комісій на директорів заповідників

25 липня у Львівській обласній раді відбулося жеребкування серед представників громадських організацій кандидатів до складу конкурсних комісій з обрання директорів чотирьох заповідників.

Зокрема по 3 представники від громадських організацій шляхом жеребкування обрали до складу конкурсних комісій із проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів Львівської обласної ради «Адміністрація історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» та «Тустань». По заповіднику «Стільське городище» подали свої заявки 3 кандидати від трьох громадських організацій, які відповідно і будуть включені до конкурсної комісії, а по історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» не надійшло жодної пропозиції від громадськості.

Як зазначила секретар конкурсної комісії Ірина Редько, до 8 серпня кандидати на заміщення вакантних посад будуть подавати документи, а перші засідання конкурсних комісій відбудуться 19 серпня.

Нагадаємо, Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурс на заміщення посади чотирьох директорів історико-культурних заповідників. Більше з умовами конкурсу та вимогами до кандидатів можна ознайомитися тут.