Львівська обласна рада та облдержадміністрація співпрацюватиме з громадськими організаціями у деревообробній галузі

21.07.2016
Львівська обласна рада та облдержадміністрація співпрацюватиме з громадськими організаціями у деревообробній галузі

Сьогодні, 21 липня, у Львівській обласній державній адміністрації уклали Меморандум про партнерство та співробітництво між ЛОДА, ЛОР та громадськими організаціями в галузі деревообробної промисловості.

Меморандум підписали перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, голова Громадської спілки "Асоціація суб’єктів господарювання України" Сергій Доротич, заступник голови Всеукраїнської громадської організації "Союз захисту підприємництва" Олександр Красовський, президент "Української Асоціації деревообробного обладнання" Ігор Мельник, голова Громадської організації "Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини" Микола Когут.

Документ передбачає партнерство та співробітництво для забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сфері підприємництва, соціально-економічного розвитку, підтримки вітчизняного виробника, поліпшення державної політики та підвищення інвестиційної привабливості промисловості, у тому числі деревообробної.

Як зазначив під час виступу заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, питання деревообробної галузі є актуальним та публічним.

«Ми хочемо зі сторони обласної влади запевнити в повній підтримці та сприянні представникам деревообробного бізнесу, - наголосив Володимир Гірняк. - Безумовно проблем ще є багато, тому зважаючи на нові виклики часу ми повинні вам допомагати та зробити цей процес максимально прозорим».

Зі своєї сторони представники громадських організацій наголосили, що така співпраця є вкрай важливою. Вони відзначили, що дуже позитивним є те, що їх ініціативи та проблеми чують представники обласної влади, тому сподіваються на плідну та конструктивну роботу.

Основною метою меморандуму є взаємодія та координація діяльності обласної влади та громадських організацій для взаємодопомоги, сприянню лібералізації та дерегуляції деревообробного бізнесу.

Більше про основні заходи, які передбачені меморандумом читайте тут .