Львівська обласна рада вважає необґрунтованим підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги для населення

20.07.2016
Львівська обласна рада вважає необґрунтованим підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги для населення

У середу, 20 липня, у Львівській обласній раді голови усіх депутатських фракцій публічно підписали звернення до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана, голови Верховної Ради України Андрія Парубія та голови Національної комісії,  що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитра Вовка щодо неприпустимості підняття тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Зокрема, у зверненні йдеться про те, що голови депутатських фракцій, які представлені у Львівській обласній раді висловлюють категоричну незгоду із постановою НКРЕКП від 9 червня 2016 року, відповідно до якої з 1 липня 2016 року встановлюються нові тарифи на газ та електроенергію.

Обласні обранці наголошують, що питання підвищення цін і тарифів має відбуватись обґрунтовано і з залученням фахового експертно-аналітичного середовища, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Як зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, рішення підготувати відповідну заяву було прийнято на останньому засіданні голів депутатських фракцій.

За словами голови облради, в питанні тарифів має бути діалог між представниками НКРЕ, Нафтогазу, профільного міністерства та органами місцевої влади. Відтак на чергову сесію Львівської обласної ради, яка планує розглядати питання необґрунтованості підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, будуть запрошені відповідальні керівники міністерств та відомств, а також народні депутати від профільного Комітету Верховної Ради України.

Нагадаємо, Львівська облрада на своїх засіданнях неодноразово зверталася до керівництва держави щодо тарифної політики в державі. Однак аргументованої відповіді та управлінських рішень від вищезгаданих державних інституцій не було отримано.

Повний текст заяви тут.