На Львівщину прибула делегація Альянсу лібералів та демократів за Європу

19.07.2016
На Львівщину прибула делегація Альянсу лібералів та демократів за Європу

Сьогодні, 19 липня, делегація політичної групи "Альянс лібералів та демократів за Європу" Європейського Парламенту на чолі з Гансом Ван Бааленом та Пєтрасом Ауштрявічусом відвідала Львівщину. 

Парламентарі зустрілися з керівництвом Львівської облдержадміністрації, Львівську обласну раду представляв голова депутатської комісії з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв'язків з українцями за кордоном Тарас Вервега.

Сторони обговорили політичну ситуацію в Україні, проведення реформ, боротьбу з корупцією, отримання безвізового режиму, а також продовження санкцій Європейського Союзу щодо Росії у зв’язку з її агресією на Сході України.

За словами керманича області, Україна сьогодні захищає не тільки свою територіальну цілісність, а й усю Європу від агресора. Олег Синютка наголосив, що лише завдяки об’єднанню зусиль усього світу, українським Героям та швидким реформам Україна подолає ворога і стане успішною.

Окрім того, під час зустрічі йшлося про залучення інвестицій у Львівську область, привабливість та переваги регіону для іноземних бізнесменів, а також налагодження співпраці між українськими та європейськими парламентарями.

Європейські парламентарі зі свого боку запевнили у повній підтримці українського народу у боротьбі з російським агресором та підкреслили, що активно допомагатимуть Україні у зближенні з Європейським Союзом.