Сьогодні у Латвію поїхали відпочивати 12 дітей учасників АТО

19.07.2016
Сьогодні у Латвію поїхали відпочивати 12 дітей учасників АТО

12 дітей учасників АТО з Львівщини сьогодні, 19 липня, урочисто відправили на відпочинок до Латвії. Провести дітей у дорогу прийшли депутати Львівської обласної ради, Почесний консул Латвійської Республіки у Львові Володимир Гарцула та представники громадської організації Асоціація учасників АТО Львівщини, які допомагали в організації поїздки.

Як розповів Почесний консул Латвійської Республіки у Львові Володимир Гарцула, діти поїхали на запрошення Думи Смілтенського краю та за сприяння депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Україною Латвійського Сейму. Латвійська сторона взяла на себе повністю фінансові витрати на поїздку дітей, проживання у Центрі дітей та сім’ї Смілтенського краю, медичне страхування.

Депутат обласної ради Уляна Дорош зазначила, що така ініціатива латвійських колег є дуже важливою для дітей в час, коли їх батьки боронять свою країну на східних кордонах. «Для них це хороша нагода відпочити, знайти нових друзів, познайомитися з культурою іншої країни, стати більш самостійними та набратися хороших вражень, - зауважила Уляна Дорош. - Цим дітям сьогодні потрібна особлива увага».

Впродовж тижня діти матимуть екскурсії у Валмієру, Цесис, різноманітні майстер-класи, спортивні заходи, походи в ліс, а також реабілітаційні заняття, в тому числі психологічні. Окрім того, в програмі передбачена поїздка на один день у столицю Латвії – Ригу, де дітки зможуть відвідати визначні місця та ознайомитися з історією та культурою Латвії.