Діти учасників АТО відпочиватимуть у Латвії

18.07.2016
Діти учасників АТО відпочиватимуть у Латвії

У вівторок, 19 липня, 12 дітей учасників АТО з Львівської області поїдуть на відпочинок до Латвії на запрошення Думи Смілтенського краю в межах гуманітарної програми.

Організацію поїздки підтримала Львівська обласна рада спільно з Посольством Латвійської Республіки в Україні, Почесним Консульством Латвійської Республіки у Львові, а також за сприяння депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Україною Латвійського Сейму.

Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин подякувала представникам Латвії, які охоче відгукнулися на таку ініціативу. «Ці діти повинні мати належну увагу та допомогу, бо вони є синами і дочками наших захисників, - зазначила Парасковія Дворянин. – Хочеться, щоб вони гарно відпочили, набралися сил, побачили трохи більше світу, ніж у вікні. Приємно, що знайшлося багато добрих людей, які зробили все для того, щоб ця поїздка відбулася. Це справа є благородна і дуже потрібна».

Впродовж тижня діти матимуть екскурсії у Валмієру, Цесис, різноманітні майстер-класи, спортивні заходи, походи в ліс, а також реабілітаційні заняття, в тому числі психологічні.

Окрім того, в програмі передбачена поїздка на один день у столицю Латвії – Ригу, де дітки зможуть відвідати визначні місця та ознайомитися з історією та культурою Латвії.

Латвійська сторона взяла на себе повністю фінансові витрати на поїздку дітей, проживання запрошених у Центрі дітей та сім’ї Смілтенського краю, медичне страхування.

Відправлення дітей заплановане завтра, 19 липня, о 12.00 від будівлі Львівської обласної ради.

Нагадаємо, про поїздку дітей учасників АТО домовилися ще взимку під час зустрічі голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина та Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської Республіки Україні Юріса Пойканса.