Пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань

18.07.2016
Пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань

У червні Міністерством юстиції України започатковано пілотний  проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Цим проектом передбачено розширення можливостей для забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи.

 

З метою реалізації пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області та місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги визначено уповноважених представників для координації роботи та здійснення функцій прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань, подано заявки на підключення до програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

 

За результатом проведеного навчання працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також забезпечення їх доступу до програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру - з другої половини липня пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань отримує на Львівщині практичний старт.

 

Реалізація цього проекту дасть змогу мешканцям Львівщини отримати доступ до шести додаткових центрів, які забезпечать прийняття та видачу документів під час здійснення процедури державної реєстрації громадських формувань.

 

Адреси додаткових центрів прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань — місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги: