Асоціація міст України проводить конкурс для регіональних ЗМІ на краще висвітлення «Децентралізаційного марафону»

14.07.2016
Асоціація міст України проводить конкурс для регіональних ЗМІ на краще висвітлення «Децентралізаційного марафону»

Асоціація міст України оголосила конкурс серед регіональних засобів масової інформації на краще висвітлення заходів Всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон». Про це на сьогоднішній прес-конференції у Львівській обласній державній адміністрації розповів виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Абаімов.

Мета конкурсу – залучити регіональні ЗМІ до просування децентралізаційної реформи, висвітлення процесу об’єднання та формування спроможних громад, поширення інформації про життя громад після об’єднання, їх успіхи та розвиток.

Конкурс проводиться у кожній області окремо, організаторами виступають регіональні відділення Асоціації міст України.

Номінації Конкурсу

  • Публікація в друкованих або Інтернет ЗМІ
  • Телевізійна програма (або серія програм)
  • Радіопрограма (або серія програм)

Для участі у Конкурсі потрібно подати на електронну адресу Львівського регіонального відділення АМУ lvivrbauc@gmail.comзаявку та матеріали, що були опубліковані або вийшли в ефір у період липень-жовтень 2016 року у регіональних медіа (державних, комунальних, приватних). Головна вимога – змістовне висвітлення «Децентралізаційного марафону».

Календар проведення Конкурсу

  • Прийом публікацій 4 липня – 4 жовтня
  • Оголошення переможців в областях – 15 листопада
  • Церемонія нагородження переможців в областях – листопад
  • Спеціальний захід АМУ для журналістів регіональних ЗМІ у Києві - грудень

Переможці Конкурсу, визначені у кожній області, отримають грошові премії та будуть запрошені в Київ на спеціальний захід для регіональних ЗМІ.

Конкурс для регіональних ЗМІ на краще висвітлення «Децентралізаційного марафону» проводиться в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), яку реалізує АМУ за підтримки USAID.

Старт «Децентралізаційному марафону» було дано21 червня в Одесі під час ХІІ Українського муніципального форуму у присутності майже 250 голів громад з усіх регіонів України. Цю всеукраїнську акцію ініціювала Асоціації міст України з метою активізації та стимулювання процесу об’єднання і формування спроможних громад.

«Децентралізаційний марафон» - це широкомасштабна акція, яка охоплює всі регіони України. Протягом півроку (з червня по грудень 2016 року) у громадах відбудеться близько 1000 виїзних заходів, які організують регіональні відділення Асоціації. Регіональні консультанти проінформують про переваги децентралізації, роз’яснять процеси та етапи об’єднання громад, проконсультують і допоможуть підготувати необхідні документи та проекти рішень. Важливим мотиваційним стимулом та чинником переконання у користі формування спроможних громад стане участь у марафоні керівників уже діючих об’єднаних територіальних громад та їх розповідь про життя після об’єднання.