Депутати обговорили проблемні питання медичної галузі Львівщини

27.11.2015
Депутати обговорили проблемні питання медичної галузі Львівщини

На першому засіданні постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради, з-поміж інших питань, було обговорено проблемні питання галузі охорони здоров'я Львівщини.

У роботі засідання взяла участь перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин. Проблемні питання галузі озвучив заступник директора департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації Орест Середа. Зокрема, необхідні кошти на виплату заробітної плати, на оплату за енергоносії у низці установ обласного підпорядкування. Необхідні кошти на ремонт комп'ютерного томографа із закупівлею рентгенівської трубки для Львівського державного онкологічного центру, на закупівлю одноразової тари для зберігання крові для Служби переливання крові, на закупівлю тест- систем для проведення діагностичних обстежень для Львівського обласного центру СНІДу, на закупівлю медикаментів та реактивів для діагностичних обстежень для Львівського обласного центру репродуктивного здоровя, на закупівлю препарату „Куросурф" для відділення інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей для Львівської обласної клінічної лікарні тощо.

Члени комісії підтримали ці пропозиції. За результатами обговорення було ухвалено рішення підготувати на розгляд сесії Львівської обласної ради проект рішення про виділення з обласного бюджету додаткових коштів до завершення 2015 року на вирішення цих проблемних питань. Голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту постійної комісії Михайло Гичка відзначив, що це рішення буде винесено на розгляд чергової сесії Львівської обласної ради 8 грудня.