Львівська обласна рада оголосила конкурс на керівників чотирьох заповідників

11.07.2016
Львівська обласна рада оголосила конкурс на керівників чотирьох заповідників

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурс на заміщення посади чотирьох директорів історико-культурних заповідників. Зокрема, йдеться про обрання шляхом відкритого конкурсу керівників КП ЛОР «Адміністрація історико-культурного заповідника «Тустань», «Стільське городище», «Нагуєвичі» та «Давній Пліснеськ».

«Ми рухаємося у напрямку прозорості та відкритості, – каже голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. – Обласна рада задекларувала, що призначатиме керівників комунальних підприємств через відкритий конкурс. Саме так ми обрали директорів КП «Телекомпанія Львів ТБ», Львівського історичного музею, Палацу мистецтв та головного лікаря Львівської обласної клінічної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Також плануємо оголосити конкурс на директорів 10 закладів культури області».

Слід додати, що документи від кандидатів на заміщення вакантної посади приймаються з 8 липня упродовж 30 календарних днів. Початок формування конкурсної комісії –19 липня 2016 року.

Більше з умовами конкурсу та вимогами до кандидатів можна ознайомитися тут.

«Адміністрація історико-культурного заповідника «Стільське городище».

«Адміністрація історико-культурного заповідника «Тустань».

«Адміністрація історико-культурного заповідника «Нагуєвичі».

«Адміністрація історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ».