Олександр Ганущин здійснив робочий візит у Сокальський район

08.07.2016
Олександр Ганущин здійснив робочий візит у Сокальський район

Сьогодні, 8 липня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин провів виїзний прийом громадян у м. Сокаль. На зустрічі також були присутні керівництво району, голови селищних рад, депутат обласної ради Сергій Касян.

Мешканці Сокальщини та громадські активісти мали змогу озвучити низку актуальних питань, які їх хвилюють. Зокрема йшлося про ремонт доріг у районі, незавершене будівництво, питання надання житлових субсидій, об’єднання територіальних громад, екології тощо.

До голови обласної ради звернувся з пропозицією налагодження співпраці та обміну досвідом щодо децентралізації віце-староста повіту Грубєшів (РП) Лєшек Червонка, який підняв також питання розбудови прикордонної інфраструктури у пункті пропуску «Угринів-Долгобичув», що у  Сокальському районі.

Опісля голова обласної ради відвідав Сокальську загальноосвітню санаторну школу-інтернат I-III ступенів ім. Т.Г.Шевченка, де з керівництвом навчального закладу обговорив питання завершення будівництва басейну для забезпечення повноцінного лікування, побуту та життя вихованців.

Окрім того, Олександр Ганущин здійснив візит до с. Варяж  Сокальського району, де працює сонячна електростанція, за допомогою якої освітлюють вулиці. Нещодавно сільська рада змогла встановити сонячну електростанцію завдяки участі у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Сьогодні у Варяжі за участі голови Львівської обласної ради відбулося обговорення особливостей цього проекту таперспектив розвитку територіальної громади.  Там же Олександр Ганущин оглянув об’єкти, які перемогли в обласному конкурсі мікропроектів і будуть реалізовані у 2016 році.