У Львівській обласній раді відбулося засідання Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини»

01.07.2016
У Львівській обласній раді відбулося засідання Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини»

У п’ятницю, 1 липня, відбулося засідання Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини». Голова Львівської обласної ради, голова АМР «Ради Львівщини» Олександр Ганущин поінформував членів Асоціації про результати, яких було досягнуто під час Форуму місцевого розвитку, що відбувся 25-26 червня у м. Трускавці.

«Досягнуто домовленостей щодо підготовки проектів для програм транскордонної співпраці для м. Трускавця і для Державного історико-культурного заповідника «Тустань», а також про подальше проведення такого Форуму щорічно з USAID та бізнес-колами Львівщини, – зазначив Олександр Ганущин. – Окрім того, анонсовано також спільне засідання комітетів з питань транспорту й інфраструктури Верховної Ради України та Сейму Польщі на теренах Львівської області та у Підкарпатському Воєводстві, яке може відбутися цієї осені».

Виконавчий директор АМР «Ради Львівщини» Василь Лозинський ознайомив присутніх з планами роботи Асоціації на 2016 рік.

Директор КП ЛОР «Львівський обласний учбовий центр» Євген Захаревич поінформував членів Асоціації про підготовку спеціалістів для виконання робіт з підвищеною небезпекою та започаткування енергоаудиту об’єктів різних форм власності на території області.