У Львові відзначили 20-ту річницю Конституції України

28.06.2016
У Львові відзначили 20-ту річницю Конституції України

У вівторок, 28 червня, у Львові відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України. Представники обласної та міської влади, громадськості спочатку поклали квіти до пам’ятника видатному політику В′ячеславу Чорноволу,  після чого пройшлися ходою до пам’ятника першому Президенту України Михайлові Грушевському.

Опісля учасники заходів зібралися на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку на громадське віче. Священники спільно з усіма присутніми помолилися за Україну і за тих, хто загинув за волю держави.

Відтак розпочалася  мистецька програма за участі Галицького академічного хору, гурту "Тріада" та відомої львівської співачки Софії Федини.

«Основний закон України – це один із символів нашої державності  як і наш прапор, герб і гімн. 20 років тому ми отримали один з найбільш правильних на той момент  документів.  Коли він був прийнятий, ми зрозуміли що Україна буде.  Найбільше що потрібно робити – це просто дотримуватися та виконувати Конституцію України», - зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.