У Трускавці відкрився дводенний Форум місцевого розвитку

25.06.2016
У Трускавці відкрився дводенний Форум місцевого розвитку

Сьогодні, 25 червня, у місті Трускавці стартував Форум місцевого розвитку, ініціатором якого виступила Львівська обласна рада. Підтримали захід Фонд Східна Європа та Програма USAID Рада.

На Форум завітали понад 100 учасників, серед яких  очільники обласної влади та органів місцевого самоврядування, парламентарі, маршалки прикордонних воєводств, представники профільних комітетів ВРУ, дипломатичного корпусу, неурядових організацій, а також міжнародних фондів і програм.

На відкритті Форуму виступив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Сьогодні на цей захід ми зібралися для обговорення трьох важливих напрямків: транскордонне співробітництво, децентралізація та співпраця самоврядних органів Львівщини і закордонних партнерів у рамках програм  Європейського Союзу, - зазначив Олександр Ганущин. – Окрім того, до участі у Форумі запрошені народні депутати, які є ініціаторами законодавчих актів, без яких ми не зможемо говорити про швидкі та якісні зміни. Дуже важливо також почути досвід наших колег з Польщі, які мають хороші результати проведення реформ і готові ними ділитися». 

Голова обласної ради побажав учасникам цікавої дискусії та  плідної роботи.

Слід додати, що завтра, 26 червня,  в межах Форуму відбудеться двостороння зустріч голови Верховної Ради України Андрія Парубія  та Маршалка Сейму Республіки Польща Марека Кухцінського, а  також робоча зустріч парламентських делегацій Верховної Ради України та Сейму Республіки Польща.