На Яворівському полігоні 27 червня розпочнуться українсько-американські навчання Rapid Trident-2016

23.06.2016
На Яворівському полігоні 27 червня розпочнуться українсько-американські навчання Rapid Trident-2016

З 27 червня до 8 липня 2016 року на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, що у Яворівському районі, відбуватимуться українсько-американські військові навчання «Репід Трайдент-2016» за участі понад 1800 військовослужбовців із 14 країн світу.

Про це інформує Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Керівництво Львівського гарнізону та командування міжнародного військового навчання звертається до мешканців навколишніх населених пунктів Яворівського району Львівської області та громадян, які планують свій відпочинок у цій місцевості, з проханням із розумінням поставитись до певних обмежень та незручностей, пов’язаних із проведенням військових навчань та посиленими заходами безпеки зі сторони військових.

«Звертаємо увагу на те, що під час навчань здійснюватиметься рух військових колон. Тому деякі зони автодоріг на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки будуть обмежені для руху цивільного автотранспорту. Також залучатиметься бронетехніка та проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації.

Керівництво навчань із міркувань турботи про безпеку цивільного населення наполегливо рекомендує у цей період не відвідувати розташування навчальних ділянок полігону. Не заходити, або не заїжджати, будь-яким видом транспорту у зони позначені покажчиками, або оточені допоміжним персоналом. Дотримуватись правил дорожнього рух упід час зустрічі на автодорогах із військовими автоколонами та окремими одиницями військового автомобільного транспорту та бронетехніки. Уважно та своєчасно спостерігати за сигналами спеціальних машин ВІБДР, що супроводжуватимуть рух військової техніки.

Мешканців також просять не проводити збір ягід та грибів на території полігону – деякі визначені зони на цей період вважаються закритими.

Військовослужбовці Збройних Сил України сподіваються на підтримку співвітчизників та розуміння важливості проведення міжнародного військового заходу на території нашої держави», - йдеться у повідомленні Регіонального медіа-центру МОУ.