У суботу стартує Форум місцевого розвитку

23.06.2016
У суботу стартує Форум місцевого розвитку

25 червня у місті Трускавець Львівської області розпочне роботу дводенний Форум місцевого розвитку. Захід відбувається за підтримки Львівської обласної ради, Програми USAID Рада та Фонду Східна Європа.

На форум запрошені голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Маршалек Сейму Республіки Польща Марек Кухцінські, представники профільних комітетів ВРУ.

Всього участь у Форумі візьмуть понад 100 учасників. Серед яких парламентарі, представники дипломатичного корпусу, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій з України, Республіки Польщі, Сполучених Штатів Америки та Канади, а також міжнародних фондів і програм.

«Програма передбачає кілька заходів. Перше – це відкриття і пленарне засідання, в якому братимуть участь перші особи області і держави, – розповів виконавчий директор Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» Василь Лозинський. – Після цього  розпочинаються дві секції. Одна, це дуже важлива на сьогодні тема, децентралізація. Беруть в ній участь наші польські колеги, які вже пройшли цей шлях і можуть поділитись як позитивним, так і негативним досвідом. Друге питання – це проекти транскордонного співробітництва України і Польщі. Наступного дня говоритимемо про кращі практики органів місцевого самоврядування ».

Нагадуємо, Форум місцевого розвитку проходитиме 25-26 червня у Трускавці у готелі «Mirotel Resort & Spа».