Дорогу до Тустані відремонтують ще цього року

22.06.2016
Дорогу до Тустані відремонтують ще цього року

На Львівщині розпочали ремонт дороги до Державного історико-культурного заповідника «Тустань», що у Сколівському районі. Станом на зараз дорожники проклали перший шар асфальту на відтинку від села Верхнє Синьовидне до центру села Урич.

Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг Руслан Кандибор сьогодні, 22 червня.

За його словами, на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 140406 Східниця – В. Синьовидне протяжністю 23,9 км має бути проведено поточний середній ремонт. «Зараз дорожники поклали щебнево-гравійне покриття на ділянці від Урича до Східниці, - розповів Руслан Кандибор. – Для того, щоб повністю здійснити ремонт цієї дороги необхідне додаткове фінансування, тому якщо вдасться отримати необхідні кошти, цю дорогу зроблять ще цього року».

Як зазначив директор Державного історико-культурного заповідника «Тустань» Андрій Котлярчук, це була одна з найпроблемніших доріг в області, яка не ремонтувалася чимало років. «Багато людей, які хотіли побачити скелі Тустані казали, що це цікаво, але ми туди не поїдемо , бо там погана дорога, - розповів Андрій Котлярчук. – Відтепер ми очікуємо на стрімкий інфраструктурний розвиток села Урич і значне збільшення кількості туристів до заповідника «Тустань». Окрім того, це полегшить адміністративну роботу працівників історико-культурного комплексу та дасть поштовх до розвитку самого села».

Слід додати, що у 2016 році на зазначену дорогу з обласного бюджету було виділено суму в розмірі 10,2 мнл гривень. Вартість повного обсягу робіт, в тому числі благоустрій, розмітка, освітлення становить орієнтовно 55,4 млн грн.